Kategorisiz

Ödev Kapakları İndir

Performans ve proje ödev kapakları indir. Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız hazır ödev kapağı word dosyalarını paylaşıyoruz. Renkli, siyah-beyaz, sade veya çerçeveli hiç fark etmez. Onlarca kategori altında binlerce ödev kapağına aşağıdaki listeden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Ödev Kapağı Nasıl Yapılır?

Ödev kapağı oluşturmak için öncelikle bilgisayarınızda Microsoft Office Word programının yüklü olması gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda bir word yüklü değilse, ödev kapağı oluşturamazsınız. Microsoft Word programını satın alıp indirmek için buraya tıklayabilir, yada google’dan kısa bir araştırma yaparak programın üzerinde oynanmış versiyonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Genelde her bilgisayarda word programı format sonrası bilgisayarcılar tarafından yüklenir. Ben bilgisayarınızda word programının kurulu olduğunu varsayarak anlatımıma devam edeceğim.

Aslında ödev kapağı nasıl hazırlanır sorusunun  birden fazla cevabı vardır. Bunlardan ilki hazır ödev kapağı şablonlarını kullanarak 1 dakikada çok şık ödev kapakları yapmak, diğeri ise bir kaç program bilgisi ile sıfırdan bir proje ödev kapağı yapmak. Her iki yöntem ile çok şık kapaklar elde edilebilir.Fakat ben yazımda sadece 1. yöntemi kullanarak kapak yapmayı anlatacağım.İlk yöntemi kullanmamın sebebi, hem daha basit, hemde ilk kez sil-baştan ödev kapağı yapma işine girişenlerin yapamayacağı kadar güzel ödev kapakları yapabiliyor olmamızdır.

Hazır ödev kapağı word şablonlarını kullanarak kendi proje kapağınızı oluşturmak çok kolay. Başlamadan önce sizler için hazırladığımız şablonlardan beğendiğiniz bir  ödev kapağı resmine tıklayın. Resme tıkladığınızda yeni bir sekme açılacak ve sizi Google Drive servisine yönlendirecek. Bu sayfanın sağ üst köşesinde seçtiğiniz ödev kapağı word dosyasını indirebileceğiniz bir düğme olacak. O düğmeyi kullanarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu düğmeye bastıktan bir kaç saniye sonra word dosyası cihazınıza inecektir.

Kapak şablonu indiğinde  dosyaya çift tıklayıp word programı ile açın. Program açıldığında karşınıza seçmiş olduğunuz ödev kapağı resmi gelecek. Bu ekranda word programı size bir uyarı gösterecek ve dosyayı düzenlemek için Düzenlemeyi Etkinleştir seçeneğine basmanızı isteyecek. Bu seçeneğe bastıktan sonra artık dosya düzenlenebilir olacak. Kendi bilgilerinize göre dosyayı düzenledikten sonra CTRL+P kısayol tuşlarına basarak yada program menüsünden Dosya>Yazdır  seçeneklerini kullanarak yazdırma ekranına gelin. Yazıcı bölümünde ödev kapağının çıktısını almak istediğiniz Yazıcıyı seçtikten sonra Yazdır düğmesine basarak çıktı alın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici açıkken, sitemize giremezsiniz.